ITV’den Isolation Stories isimli bir karantina günleri dizisi geliyor. 15’er dakikalık 4 bölümden oluşacak dizinin her bölümünü farklı isimler yazıp yönetecek.

İlk bölümün başrolünde Sheridan Smith (Cleaning Up, Cilla, Grownups) yer alacak. Sheridan, Mel isimli doğum zamanı yaklaşmış hamile bir kadına hayat verecek. Çocuğunun babası, kendini ailesiyle birlikte izole etmiş olan ve doğum vaktinde Mel’in yanında olmayan evli bir adam.

İkinci bölümün başrollerini Eddie Marsan (Ray Donovan, Jonathan Strange & Mr Norrell) ve David Threlfall (Troy: Fall of a City, What Remains, Shameless) paylaşacak. Threlfall, bölümde markete giderken yol üstünde bulunan damadının (Marsan) evine uğrayan ve torunlarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen bir adamı canlandıracak bölümde.

Üçüncü bölümün başrollerini Darren Boyd (Spy, Fortitude, Stan Lee’s Lucky Man) ve Angela Griffin (The Detail, Turn Up Charlie, Wild Bill) paylaşacak. Hastalık hastası bir adam olan Mike (Boyd) ve psikiyatrist Rochelle’in (Griffin) hikayesini izleyeceğiz bölümde. Mike, koronavirüs dolayısıyla yoğunlaşan endişelerini dile getirmek amacıyla internet üzerinden bir terapi randevusu ayarlıyor Rochelle ile.

Dördüncü ve son bölümün başrolünde ise Robert Glenister (Curfew, Paranoid, Hustle) ve oğlu Tom Glenister yer alacak. İkili, Ron ve Russell isimli ilişkileri zedelenmiş bir baba oğula hayat verecekler bölümde. Ron, koronavirüs hastası yaşlı bir adam. Russell ise kendini tuzağa düşmüş gibi hisseden ve babasından kendini izole eden bir genç adam.

Kaynak