Paramount Network’ten 68 Whiskey isimli bir kara komedi geliyor.

İsrail yapımı Charlie Golf One isimli diziden uyarlanacak olan 68 Whiskey’nin senaryosunu Roberto Benabib kaleme alacak. Bu yılın Nisan ayı sonlarında kanaldan 10 bölümlük onay alan dizinin 2020 yılının başlarında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Dizinin hikayesi Afganistan’da geçecek ve ordu emrinde görev yapan, farklı kültürlerden bir grup kadın ve erkek sağlık görevlisini merkezine alacak. Söz konusu karakterlerimiz, Afganistan’da, ‘The Orphanage (Yetimhane)’ kod adlı bir operasyon üstünde ikamet edecekler. Hep birlikte tehlikelere katlanacaklar. İçinde bulundukları bu Kafkaesk dünya, kendi kendilerine zarar veren arzulara, çirkin davranışlara, oldukça yoğun arkadaşlıklara ve bazen de çok derin bir görev duygusuna neden olacak.

Dizinin ana kadrosunda Beth Riesgraf (Leverage, Complications), Derek Theler (Baby Daddy), Lamont Thompson (The Brink, Take Two), Sam Keeley, Gage Golightly (Red Oaks, Teen Wolf, 5ive Days to Midnight), Cristina Rodlo (The Terror, Too Old to Die Young), Jeremy Tardy (Dear White People, Ballers) ve Nicholas Coombe (Imaginary Mary) gibi isimler yer alacak. Usman Ally (On Becoming a God in Central Florida, A Series of Unfortunate Events), Artur Benson ve Aaron Glenane (Picnic at Hanging Rock) ise tekrar eden rollerle kadroda yer alacaklar.

Beth Riesgraf

Derek Theler

Sam Keeley

Gage Golightly

Cristina Rodlo

Jeremy Tardy

Nicholas Coombe

Usman Ally

Kaynak 1

Kaynak 2