Whoopi Goldberg

Whoopi Goldberg‘in CBS All Access’in yaklaşan dizisi The Stand‘in kadrosunda yer alacağı haberleri doğrulandı. Ayrıca Jovan Adepo (The Leftovers, Sorry for Your Loss), Owen Teague (Bloodline), Brad William Henke (Orange Is the New Black, October Road) ve Daniel Sunjata‘nın (Graceland, Rescue Me, Notorious) da kadroya dahil olduğu duyuruldu.

Kaynak


Stephen Amell‘in eşi olarak da tanıdığımız Cassandra Jean Amell, tekrar eden bir rolle Roswell, New Mexico’nun 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Matt Murray (9JKL, Eyewitness, Kevin from Work), tekrar eden bir rolle In The Dark’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Mitch Silpa (Nobodies), tekrar eden bir rolle CBS’in yaklaşan dizisi All Rise’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ağustos ayı içerisinde Michael Shannon‘ın HBO’nun deneme bölümü siparişleri arasındaki seksenli yıllardaki Los Angeles Lakers Basketbol Takımı’nı merkezine alacak olan dramanın kadrosuna katıldığı haberi çıkmıştı. Dün gelen haberle Shannon’ın kadrodan çıktığı ve yerine John C. Reilly‘nin kadroya dahil olduğu açıklandı.

Kaynak


Robert Sean Leonard (House M.D., Falling Skies, The Hot Zone), The Good Doctor’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Richard Dormer

Richard Dormer (Fortitude, Game of Thrones, Rellik, Hidden), BBC America’nın yaklaşan dizisi The Watch‘un başrol oyuncularından biri oldu. Ayrıca Adam Hugill, Jo Eaton-Kent, Marama Corlette (Blood Drive, Sick Note, Sinbad), Lara Rossi (Cheat, Crossing Lines) ve Sam Adewunmi‘nin de kadroya katıldığı açıklandı.

Marama Corlette

Lara Rossi

Kaynak