Skylar Grey

Şarkıcı Skylar Grey, Ballers ve Boss dizilerinden tanıdığımız Troy Garity ve Off the Map, Charmed, Dexter ve Nip/Tuck gibi dizilerden aşina olduğumuz Valerie Cruz, Magnum P.I.’ın 2. sezonunun 15 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacaklar.

Troy Garity

Valerie Cruz

Kaynak


David Beckham

Ünlü futbolcu David Beckham ile Courteney Cox (Friends, Cougar Town, Dirt), Modern Family’nin final sezonuna konuk olacaklar.

İkilinin kendilerini canlandıracağı bölüm, 2020 yılının başlarında izleyiciyle buluşacak.

Courteney Cox

Kaynak


NOS4A2’nin ilk sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Ashley Romans‘ın dizinin 2. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Cory Hardrict (The Oath), tekrar eden bir rolle S.W.A.T.’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Parisa Fakhri (SEAL Team), Mom’ın 7. sezonunun 14 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Michael Beach

Michael Beach (The 100, Crisis, The Rookie), L. Scott Caldwell (Mercy Street, The Secret Life of the American Teenager, Lost), Dan Bucatinsky (24: Legacy, Scandal, Marry Me), Joe Williamson (Here and Now, Looking, Grey’s Anatomy) ve J.J. Hawkins (The Red Line), All Rise’ın 4 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacaklar.

L. Scott Caldwell

Dan Bucatinsky

Kaynak


Hampton Fluker

Hampton Fluker (Shades of Blue) ve Ray Proscia (Imposters, Suits, The Man in the High Castle), Bull’un 4. sezonunun 4 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacaklar.

Ray Proscia

Kaynak