Katherine Kelly (Mr Selfridge, Class, Liar), Innocent‘ın 2. sezonunun başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


McKenna Grace (Fuller House, Designated Survivor, The Haunting of Hill House), tekrar eden bir rolle Handmaid’s Tale’in 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Pandora‘nın ilk sezonunda tekrar eden bir rolle izlediğimiz Tina Casciani‘nin dizinin 2. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


JT Neal (Bless This Mess), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Pivoting‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Harvey Guillén (What We Do in the Shadows, The Magicians, Eye Candy), tekrar eden bir rolle Zoey’s Extraordinary Playlist’in 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Giovanni Ribisi (Sneaky Pete, Dads, My Name Is Earl), Sarah Jones ve Alexia Landeau (The Path), Netflix’in yaklaşan dizisi On The Verge‘ün kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Lesley Sharp (Living the Dream, Three Girls, Paranoid), Patrick Gibson (The OA, The Passing Bells) ve Vincent Regan (Poldark, Delicious, The Royals), Channel 4’un dizi onayı verdiği aynı isimli İsveç dizisinden uyarlanacak olan Before We Die‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Ophelia Lovibond (Hooten & the Lady, Trying, Mr. Sloane), HBO Max’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Minx‘in başrol oyuncusu oldu.

Dizinin hikayesi 1970’li yıllarda Los Angeles’ta geçecek. Lovibond, Joyce isimli genç ve ciddi bir feministe hayat verecek dizide. Joyce’un hayali, kadınlar tarafından, onlar için ve onlar hakkında bir dergi çıkarmak. Kadınlar için ilk erotik dergiyi yaratmak için harekete geçecek olan Joyce, bu yolda düşük ücretli bir editör ile güçlerini birleştirmek zorunda kalacak.

Kaynak