The CW, 2018-2019 sezonu için 5 yeni dramaya onay verdi: Roswell, New Mexico – Charmed – Legacies – All American – In the Dark

1998-2006 yılları arasında The WB ekranlarında 8 sezon boyunca yayın hayatını sürdürmüş olan, 3 cadı kız kardeşi merkezine alan fantastik drama dizisi Charmed‘ın yeniden çevrim dizisinin kadrosunda Sarah Jeffery (Wayward Pines, Shades of Blue), Madeleine Mantock (Into the Badlands, The Tomorrow People), Melonie Diaz (The Breaks, Room 104) ve Rupert Evans (The Man in the High Castle, Fleming) gibi isimler yer alacak. Dizinin senaryosunu Jessica O’TooleAmy RardinJennie Snyder Urman üçlüsü kaleme alacak. Yönetmenliğini Brad Silberling üstlenecek. Yapımcı kadrosunda bu dörtlüye Ben Silverman da eşlik edecek.

2006 yılında UPN ile birleşerek The CW kanalını oluşturan The WB kanalında 1999-2002 yılları arasında 3 sezon boyunca yayınlanan Roswell’in yeniden çevrim dizisi olan Roswell, New Mexico‘nun kadrosunda Jeanine Mason (Of Kings and ProphetsGrey’s Anatomy), Nathan Parsons (The Originals, True Blood), Tyler Blackburn (Pretty Little Liars), Michael Trevino (The Vampire Diaries), Heather Hemmens (Hellcats), Trevor St. John (Containment), Lily Cowles (BrainDead), Michael Vlamis ve Karan Oberoi gibi isimler yer alacak. Dizinin senaryosu The Originals yazarlarından Carina MacKenzie tarafından kaleme alınacak. MacKenzie’ye yapımcı koltuğunda Justin FalveyDarryl FrankLawrence Bender ve orijinal dizide çalışmışlığı bulunan Kevin Kelly Brown eşlik edecek.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın: 1234 5

Bu sezon ekranlara veda edecek olan The Originals’ın uzantı dizisi Legacies‘in kadrosunda Danielle Rose RussellMatthew DavisKaylee BryantQuincy FouseJenny Boyd ve Aria Shahghasemi gibi isimler yer alacak. Davis’i The Vampire Diaries ve The Originals’ta Alaric Saltzman karakteri ile izledik. Russell’ı ise The Originals’ın final sezonunda Hope Mikaelson karakterini canlandırırken izliyoruz. Uzantı dizi, genç ve yetenekli doğaüstü canlıların okuduğu The Salvatore School isimli okulu mesken alacak. Alaric ve Hope’a başta Alaric’in ikiz kızları Lizzie ve Josie olmak üzere yeni karakterler eklenecek ve yeni bir hikayeye yelken açılacak. Dizinin senaryosunu Julie Plec kaleme alacak. 

Kadrosunda Taye Diggs (Empire, Murder in the First), Daniel Ezra (Prime Suspect 1973, Undercover), Cody Christian (Teen Wolf, Pretty Little Liars), Samantha Logan (666 Park Avenue, The Fosters), Bre-z (Empire), Monet Mazur ve Michael Evans Behling gibi isimleri barındıracak olan All American, lisede geçecek bir Amerikan futbolu draması olacak.

Diziyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kadrosunda Perry Mattfeld (Shameless), Austin Nichols (One Tree Hill, The Walking Dead), Derek Webster (The Whispers, Ray Donovan), Keston JohnBrooke Markham (Foursome) ve Kathleen York (The Client List, The West Wing) gibi isimleri barındıran In the Dark hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3

Kaynak 4