CBS, 2018-2019 sezonu için 4 yeni dramaya onay verdi: Magnum, P.I. – The Red Line – God Friended Me – The Code

1980-1988 yılları arasında CBS ekranlarında 8 sezon yayınlanan aksiyon-macera dizisi Magnum, P.I.‘ın yeniden çevrim dizisinin başrolünde Jay Hernandez (Gang Related, Scandal) yer alacak. Hernandez, orijinal dizide Tom Selleck tarafından canlandırılan dizinin ana kahramanı Thomas Magnum karakterine hayat verecek. Kadroda ayrıca Zachary Knighton (Happy Endings, Flashforward, LA to Vegas) ve Perdita Weeks (The Tudors, Penny Dreadful) de yer alacak. 

Thomas Magnum, Afganistan’da görev yaptıktan sonra eve, Hawaii’ye dönen eski bir donanma askeri. Şimdilerde ise orduda edindiği yetenekleri özel dedektiflik işi için kullanacak.

Magnum P.I.’ın senaryosunu Hawaii Five-0’da beraber çalışan Peter Lenkov ve Eric Guggenheim beraber kaleme alacak. John Davis ve John Fox ise yapımcı koltuğunda bu ikiliye eşlik edecek. Justin Lin de dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Kadrosunda Emayatzy Corinealdi (Hand of God, Ballers), Noah Wyle (The Librarians, Falling Skies), Noel Fisher (Shameless, The Riches), Michael Patrick Thornton (Private Practice), Elizabeth Laidlaw (Boss) ve Howard Charles (The Musketeers) gibi isimleri barındıracak olan The Red Line hakkında bilgi almak için tıklayın.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Başrolünde Brandon Micheal Hall‘un (The Mayor, Search Party) yer alacağı, Violett Beane (The Flash, The Resident), Suraj Sharma (Homeland), Joe Morton (Scandal, Eureka, Proof) ve Javicia Leslie gibi isimleri de kadrosunda barındıracak olan God Friended Me hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kadrosunda Anna Wood (Falling Water, Reckless), Ato Essandoh (Altered Carbon, Chicago Med, Vinyl), Phillipa Soo (Smash) ve Raffi Barsoumian (The Vampire Diaries) gibi isimleri barındıracak olan The Code, bir askeri hukuk draması olacak. Ülkenin en zorlu görevlerini üstlenen ordunun en parlak zekalı üyelerine odaklanacak. Mahkeme salonları uğrak mekanlarından biri olacak. Askeri yargı sistemine mercek tutulacak.

Dizinin senaryosunu Limitless’ın yaratıcısı Craig Sweeny kaleme alacak. Craig Turk, ona yazar masasında eşlik edecek. Marc Webb ise dizinin yönetmen koltuğunda oturan isim olacak. Carl Beverly ve Sarah Timberman ise yapımcı koltuğunda Sweeny ve Webb’e eşlik edecek.

Dizinin daha önce açıklanan iki başrol oyuncusu Dave Annable ve Mira Sorvino ise kadrodan çıkarılmış. Yerlerine yeni oyuncu bakılacakmış.

Kaynak