NBC, 2021-22 sezonu için 3 yeni diziye onay verdi: American Auto, Grand Crew ve La Brea

Harriet Dyer (The InBetweenThe Other GuyLove Child), Ana Gasteyer (People of Earth, Lady Dynamite, Suburgatory), Michael Benjamin Washington (100 Questions), Jon Barinholtz (Superstore), Humphrey Ker, Tye White (Greenleaf) ve X Mayo gibi oyuncuları kadrosunda barındıran American Auto, bir komedi dizisi. Superstore’un yaratıcısı Justin Spitzer, tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu kaleme alacak isim. Aaron Kaplan ve Dana Honor ikilisi ona yapımcı koltuğunda eşlik edecekler.

Hikaye, büyük bir Amerikan otomotiv şirketinin Detroit’te yer alan merkez teşkilatında geçecek. Debelenen bir grup yönetici, hızla değişen bir endüstrinin ortasında şirket kimliğini yeniden keşfetmeye çalışacaklar.

Carl Tart (Rob Riggle’s Ski Master Academy), Echo Kellum (ArrowSean Saves the WorldBen and Kate) ve Justin Cunningham, Aaron Jennings (Pure Genius) ve Nicole Byer (*Loosely Exactly Nicole) gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Grand Crew de bir komedi dizisi.

Phil Augusta Jackson ve Dan Goor‘un, yaratıcı, senarist ve yapımcı pozisyonunu paylaşacağı tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizi, bir grup Afrikalı-Amerikalı arkadaşı merkezine alacak, onların randevu hayatları ve şarap üzerine bir dizi olacak.

Natalie Zea (The Detour, Justified, Dirty Sexy Money), Zyra Gorecki ve Chiké Okonkwo‘yu (Being Mary Jane) kadrosunda bulunduran La Brea ise bir drama dizisi.

Senaryosunu David Appelbaum‘un kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda Appelbaum’a Ken WoodruffAvi NirAlon ShtruzmanPeter Traugott ve Rachel Kaplan eşlik edecekler. Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Los Angeles’ta gizem dolu, iri bir düden açılır ve bir aileyi ortadan ikiye ayırır. Bir tarafta baba ve kızı (Gorecki), diğer tarafta ise anne (Zea) ve oğlu kalır. Baba ve kızı, kendilerini açıklanamayan bir ilkel dünyada, bir grup yabancıyla birlikte bulurlar. Güçlü fikirlere sahip bir polis memuru olan Marybeth’in de aralarında bulunduğu söz konusu bir grup yabancı, eğer eve bir dönüş yolu var ise o yolu bulmak, içine düştükleri yerin gizemini ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundadırlar.

Oyuncu kadrosunda büyük ölçüde değişiklikler yaşanan dizi için yapılacak yeni oyuncu takviyelerinin ardından bir çekim takvimi oluşturulacak.

Kaynak