AMC’den Soulmates isimli bir antoloji dizi geliyor. 6 bölümlük onay alan dizinin senaryosunu Will Bridges ve Brett Goldstein birlikte kaleme alacaklar. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Jolyon Symonds eşlik edecek.

Dizinin her bölümünde farklı bir hikaye ve farklı bir oyuncu kadrosu yer alacak. AMC, başka kanallardan alışkın olduğumuz bu formatı ilk kez bu diziyle kullanmış olacak. Dizi, aşkın doğası ile bilimin kesişme noktasını keşfe çıkaracak. Hikayeler günümüzden 15 yıl sonrasında geçecek. Gezegendeki herkesin hayatını değiştiren bir keşfin (Ruh eşini bulmanın bir yolu) olduğu bir dönem. Dizi, gerçek aşkı bulmanın nelere mal olacağı hakkında 6 kışkırtıcı hikaye anlatacak bilim kurgu ögelerinden de faydalanarak. İnsanlar ve ilişkiler üzerine hepsi de farklı tonlarda 6 hikaye.

Söz konusu 6 bölümden 2 tanesinin kadrosu açıklandı bu arada. Bölümlerden birinde Charlie Heaton (Stranger Things), Malin Akerman (Billions, Childrens Hospital, Trophy Wife), Joe Anderson (Outsiders, The River) ve Steven Mackintosh (Wanderlust, What Remains, Inside Men) birlikte yer alacaklar.

Bir diğer bölümde ise Betsy Brandt (Life in Pieces, Breaking Bad, The Michael J. Fox Show), JJ Feild (Turn Up Charlie, Turn) ve Tom Goodman-Hill (Humans, Mr. Selfridge, Dead Boss) birlikte boy gösterecekler.

Dizinin kadrosunda ayrıca Sarah Snook (Succession, The Beautiful Lie), David Costabile (Billions, Low Winter Sun, Dig) ve Sonya Cassidy (Lodge 49, The Woman in White, Humans) gibi isimler de yer alacak.

Kaynak