Meagan Good (Minority Report, Californication, Mr. Robinson), tekrar eden bir rolle Prodigal Son’ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ryan Robbins (Sanctuary, Falling Skies, Pure), tekrar eden bir rolle Riverdale’in 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Robbins, K.J. Apa‘nın karakteri Archie Andrews‘ın amcası Frank Andrews karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Joseph Mawle (Troy: Fall of a City, MotherFatherSon, Game of Thrones), The Lord of the Rings’in dizi projesinin başrol oyuncularından biri oldu.

Dizinin daha önce açıklanan diğer 2 başrol oyuncusu Will Poulter ve Markella Kavenagh olmuştu.

Kaynak


Monica Barbaro (Splitting Up Together, UnReal, Chicago Justice), Stumptown’ın 6 Kasım’da yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Hulk Hogan

Hulk Hogan ve Leslie Grossman (What I Like About You, American Horror Story, 10 Things I Hate About You), The Goldbergs’in 7. sezonunun 6 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacaklar.

Leslie Grossman

Kaynak


Melanie Lynskey (Togetherness, Castle Rock, Two and a Half Men), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Yellowjackets‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Dizinin konusu kısaca şöyle:

Bundan 25 sene önce yetenekli lise öğrencilerinden kurulu bir kız futbol takımı, Ontario’da vahşi doğada sonlanan bir uçak kazası geçirmiştir. Lynskey’nin karakteri Shauna Sheridan, bu uçak kazasından sağ çıkan bir avuç dolusu insandan biridir. Aradan 25 yıl geçer ve Shauna kendisine hayatta kalanlar grubunu yeniden bir araya getirme işini misyon edinir. Hayatını geri kazanmaya çalışırken bir yandan da en karanlık sırlarını güvende tutmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Ashley Lyle ve Bart Nickerson, dizinin yaratıcısı, yapımcısı ve aynı zamanda yürütücüsü konumundalar. Karyn Kusama, deneme bölümünün yönetmenliğini üstlenecek ve aynı zamanda yapımcılardan biri olacak. Drew Comins de yapımcı kadrosunda yer alacak bir diğer isim olacak.

Deneme bölümünün çekimlerine bu yılın sonlarında Los Angeles’ta başlanacak.

Kaynak