Mahershala Ali (True Detective, House of Cards, The 4400), Ramy‘nin 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Eric Roberts (Lost Girl, Suits, Less Than Perfect) ve Mae Whitman (Good Girls, Arrested Development, Parenthood), Kidding’in 2. sezonuna konuk olacaklar.

Kaynak


The Rookie’nin ilk sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alan Afton Williamson‘ın 2. sezonda kadroda yer almayacağı açıklandı.

Kaynak


Mary J. Blige (The Umbrella Academy), Power’ın isimsiz uzantı dizi projesinin başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Yellowstone’un ilk iki sezonunda tekrar eden bir rolle yer alan Forrie J. Smith‘in dizinin 3. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı. Ayrıca iZombie dizisinden tanıdığımız John Emmet Tracy‘nin tekrar eden bir rolle 3. sezon kadrosuna dahil olduğu duyuruldu.

Kaynak


Keir O’Donnell (Sun Records, Ray Donovan, United States of Tara), tekrar eden bir rolle Project Blue Book‘un 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Julee Cerda (Homeland), tekrar eden bir rolle Blindspot’ın 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Katie Aselton (Legion, Casual, The League), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan, komedyen Nate Bargatze‘nin hayatından esinlenilerek kaleme alınacak olan isimsiz komedi dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Dizinin erkek başrol oyuncusu Bargatze olacak. Dizinin senaryosunu Bargatze, Jerrod Carmichael, Ari Katcher ve Dan Shaki beraber kaleme alacak. Drew Goddard da deneme bölümünü yöneten isim olacak. Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde:

Nate (Bargatze) ve karısı Laura (Aselton), Kaliforniya’dan Nate’in memleketi Tennessee’ye taşınmaya karar veriyorlar. Nate’in ebevenynleri de hala Tennessee’de yaşamakta. 6 yaşındaki kızlarını büyütmek için basit bir yaşam arayışı ile yaptıkları bu hamle, karşılarında hayal ettiklerinden çok daha karmaşık bir durum bulmalarıyla sonuçlanıyor.

Kaynak


Sofia Helin

Mystery Road’un 2. sezonunun başrollerinden birinin Bron/Broen ve Der gleiche Himmel dizilerinden tanıdığımız Sofia Helin olacağı açıklandı. İlk sezonun başrollerinden biri olan Judy Davis‘in, 2. sezonda kadroda yer almayacağı; dizinin diğer başrol oyuncusu Aaron Pedersen ile birlikte Tasma Walton ve Tasia Zalar‘ın ise 2. sezonda rollerine devam edecekleri açıklandı.

2. sezon kadrosuna katılan yeni isimler ise şunlar: Eve Morey, Jada Alberts (Cleverman), Callan Mulvey (Power), Rob Collins (Cleverman, Glitch), Ngaire Pigram, Mark Mitchinson (The Shannara Chronicles), Ursula Yovich, Rhimi Johnson, Gary Sweet, Fletcher Humphrys (Romper Stomper), Joel Jackson (Ms Fisher’s Modern Murder Mysteries, Safe Harbour) ve John Brumpton (Romper Stomper, Deep Water).

2. sezonun çekimlerine başlanmış. 2020 yılı içerisinde yayınlanacakmış.

Jada Alberts

Rob Collins

Joel Jackson

Kaynak