İspanyol aktris Úrsula Corberó (La casa de papel), tekrar eden bir rolle Snatch’in 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Allison Dunbar (Quick Draw, The Sopranos), tekrar eden bir rolle StartUp’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Dunbar, Ron Perlman‘ın karakteri Wes Chandler‘ın uzun zamandır arkadaşı ve aynı zamanda güvenilir bir avukat olan Kelly karakteri ile dizide karşımıza çıkacak.

Kaynak


Frankie Faison (Banshee, The Wire, Prey), Michaela McManus (Aquarius, One Tree Hill, The Vampire Diaries, SEAL Team) ve Jerod Haynes, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Village‘ın kadrosuna katıldılar.

McManus dizide kendisi de erken yaşta anne olmuş olan ve şimdilerde ergen kızı hamile olan Sarah isimli bir hemşireye hayat verecek. Haynes, Ben isimli yerel bir polis memuru olarak karşımıza çıkacak. Faison ise herkese karşı son derece yardımsever davranan Ron isimli bir adamı canlandıracak.

Kaynak


Virginia Kull (Gracepoint, Big Little Lies, Sneaky Pete), tekrar eden bir rolle Mr. Mercedes’in 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Hart Bochner (The Starter WifeSupergirl filmi, Anywhere But Here), tekrar eden bir rolle Amazon’un yaklaşan draması Too Old To Die Young‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Afton Williamson (The Breaks, The Night Of, Banshee) ve Eric Winter (Witches of East End, Brothers & Sisters, Secrets and Lies), ABC’nin yeni drama dizisi The Rookie‘nin başrol oyuncularından biri oldular.

Kaynak


Doug Jones (Star Trek: Discovery, Falling Skies), Beanie Feldstein, Jake McDorman (Greek, Limitless, Shameless, Manhattan Love Story) ve Mark Proksch (Son of Zorn, Better Call Saul, The Office), FX’in geçtiğimiz ay deneme bölümü onayı verdiği komedi dizisi What We Do in the Shadows‘un kadrosuna katıldı.

Söz konusu dörtlü dizi onayı gelirse yüksek ihtimalle tekrar eden rollerle dizide yer almaya devam edecekler.

Doug Jones

Beanie Feldstein

Jake McDorman

Mark Proksch

2014 yılı Yeni Zelanda yapımı aynı isimli korku/komedi filminden uyarlanacak olan dizinin başrol oyuncuları ise şunlar: Kayvan Novak, Matt Berry (The IT Crowd), Natasia Demetriou ve Harvey Guillen (The Magicians, Eye Candy, Huge).

Kayvan Novak

Matt Berry

Natasia Demetriou

Harvey Guillen

Kaynak