AnnaSophia Robb (Mercy Street, The Act, The Carrie Diaries), Quibi’nin dizi onayı verdiği korku dizisi Emma‘nın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu StartUp ve Chosen dizilerinin yaratıcısı olarak tanıdığımız Ben Ketai‘nin kaleme alacağı dizinin yönetmenliğini Alias Grace dizininin yönetmeni Mary Harron üstlenecek. Söz konusu ikiliye yapımcı koltuğunda Ben Silverman, Alex Mace, Hal Sadoff, Howard Owens, Greg Lipstone ve Rodney Ferrell gibi isimler eşlik edecek.

Dizi, Robb’un hayat vereceği genç bir kadının karanlık yolculuğunu ekrana yansıtacak. Söz konusu genç kadın, gizemli koşullar altında hamile kalıyor. Süreç ilerledikçe hamileliğinin rahatsız edici etkileriyle ve onu çevreleyen potansiyel bir komployla başa çıkmak zorunda kalıyor.

Kaynak


Daniel Cudmore (X-Men film serisi, Twilight film serisi, Siren), tekrar eden bir rolle Hulu’nun yaklaşan dizisi Helstrom‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Shannon Chan-Kent (Trial & Error, Life Sentence, Girlfriends’ Guide to Divorce), Good Trouble’ın 2. sezonunun 2. yarısında boy gösterecek tekrar eden bir rolle.

Kaynak


Zach Cherry

Zach Cherry (You, Crashing, I Feel Bad) ve Adriane Lenox (The Path, The Blacklist, Lipstick Jungle), The Resident’in 3. sezonunun 26 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacaklar.

Adriane Lenox

Kaynak


Michael Provost

Michael Provost (Insatiable), Eugene Byrd (Arrow, Bones, Crossing Jordan) ve Caleb Foote (The Kids Are Alright), All Rise’ın 18 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacaklar.

Eugene Byrd

Caleb Foote

Kaynak


Scoot McNairy (True Detective, Godless, Halt and Catch Fire), William Sadler (Roswell, Power, Wonderfalls) ve T.R. Knight (Genius, Grey’s Anatomy, The Catch), A Higher Loyalty isimli mini dizinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Michael McElhatton (Game of Thrones, Genius), Amazon’un yaklaşan dizisi The Wheel Of Time‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lifetime’dan seksenli ve doksanlı yılların popüler müzik grubu Salt-N-Pepa‘nın hayatını anlatacak bir limitli dizi geliyor. Henüz ismi belli olmayan dizinin senaryosunu Abdul Williams kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda Mario Van Peebles oturacak. Robert Teitel, Cheryl ‘Salt’ James, Sandra ‘Pepa’ Denton, Shakim Compere ve Queen Latifah ise yapımcılık görevini üstlenecekler dizide.

2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanan dizide Salt ve Pepa’ya hayat verecek oyuncular da belli oldu. Laila Odom‘ı Pepa rolünde, G.G. Townson‘ı ise Salt rolünde izleyeceğiz dizide. Cleveland Berto, müzik yapımcısı Hurby Azor rolünde karşımıza çıkacak. Jermel Howard, rapçi Treach karakterini canlandıracak. Monique Paul ise DJ Spinderella karakterine hayat verecek.

Kaynak