Joely Richardson (Nip/Tuck, The Rook, Emerald City), The Blacklist’in 7. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ava Allan (Pretty Little Liars), Courtney Eaton (Gods of Egypt), Briana Venskus (The Walking Dead, Supergirl, Agents of S.H.I.E.L.D.) ve Liv Hewson (Santa Clarita Diet, Dramaworld), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Yellowjackets‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Karen Aldridge (The Get Down, Chicago Fire, Boss), Fargo’nun 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rob Reiner (All in the Family), Mira Sorvino (StartUp, Condor, Intruders) ve Michelle Krusiec (Hawaii Five-0, The Secret Life of the American Teenager, Dirty Sexy Money), Netflix’in yaklaşan limitli dizisi Hollywood‘a konuk olacaklar.

Kaynak


CBS, Iliza Shlesinger‘ın başrolde yer alacağı bir komedi dizisi için çalışmalara başladı. Çoklu kamera yöntemiyle çekilmesi planlanan dizinin henüz ismi belli değil.

Dizinin senaryosunu Michelle Nader ile Shlesinger beraber kaleme alacaklar. Nader, ayrıca yapımcı ve yürütücü pozisyonunda olacak. Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde lanse ediliyor:

Iliza, annesi ve kız kardeşine aile işinde yardımcı olmak amacıyla Texas’taki evine dönüş yapar ve hikaye gelişir.

Kaynak


Jordana Spiro (Ozark, The Mob Doctor, My Boys) ve Josh Andrés Rivera, HBO Max’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Vegas High isimli dramanın başrol oyuncuları oldular.

Doksanlı yıllarda geçecek olan dönem dramasının senaryosunu Sarah-Raquel Jimenez kaleme alacak. Deneme bölümünü Gillian Robespierre yönetecek. Bu ikiliye yapımcı koltuğunda Michael Showalter, Jordana Mollick ve Michael Lewen gibi isimler eşlik edecek.

Sarah-Raquel Jimenez’in kendi hayat tecrübelerinden esinlenerek kaleme aldığı hikaye, Laura isimli iki dünya arasında sıkışmış bir genç kızı merkezine alacak. Bunlardan biri Mormon inancı ve toplumu; diğeri ise Vegas’ın hızlı yaşam tarzı.

Spiro, Laura‘nın annesi Diane karakterine hayat verecek dizide. Rivera ise Laura‘nın erkek kardeşi Josh karakterini canlandıracak.

Kaynak