Morris Chestnut (Rosewood, V, The Enemy Within), The Resident’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ian McShane (American Gods, Deadwood, Lovejoy), Law & Order: SVU‘nun 21. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Blair Underwood (Quantico, The Event, Dirty Sexy Money, The New Adventures of Old Christine), Yvette Nicole Brown (The Odd Couple, Community, The Mayor) ve Laverne Cox (Orange Is the New Black, Doubt), Dear White People’ın 3. sezonuna konuk olacaklar.

Kaynak


Josh Charles (The Good Wife, Masters of Sex, Wet Hot American Summer: First Day of Camp), Netflix’in yaklaşan uzay draması Away‘in erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Jason Momoa (Frontier, Game of Thrones, North Shore, Baywatch), The Simpsons’ın 31. sezonuna konuk olacak.

Momoa, kendisini seslendirecek dizide.

Kaynak


Dynasty‘nin 2. sezonunun son 3 bölümünde Dominique Deveraux karakteriyle izlediğimiz Michael Michele‘nin dizinin 3. sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Supergirl'ün son 3 sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Andrea Brooks, dizinin 5. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildi.

Kaynak


Arrow’un 7. sezonunda tekrar eden bir rolle izlediğimiz Ben Lewis‘in dizinin 8. ve son sezonunda kadrolu oyuncu olarak karşımıza çıkacağı açıklandı.

Kaynak


Quibi‘den bir dizi haberi daha geldi. The Odd Couple, Lethal Weapon ve Sean Saves the World gibi dizilerden tanıdığımız Thomas Lennon‘ın yaratıcısı, senaristi ve yapımcısı olacağı, aynı zamanda başrolünde de yer alacağı Winos isimli dizi, bir iş yeri komedisi olacak.

Kaynak


Jason Segel

André Benjamin (American Crime), AMC’nin yaklaşan antoloji dizisi Dispatches From Elsewhere‘in kadrosuna katıldı.
How I Met Your Mother ve Freaks and Geeks dizileri ile Forgetting Sarah Marshall, I Love You, Man ve Sex Tape gibi sinema filmlerinden tanıdığımız Jason Segel‘in yaratıcısı olacağı dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Segel ayrıca dizinin başrol oyuncularından biri olacak. Kadroya katıldığı daha önce açıklanan 3 isim ise Sally Field (Brothers & Sisters, Mrs. Doubtfire), Richard E. Grant (Hang Ups, Dig) ve Eve Lindley (Outsiders) olmuştu.

Gündelik hayatın perdesinin hemen arkasına saklanan bir bulmacaya rastlayan bir grup sıradan insanı merkezine alacak dizi. Bulmacanın arkasındaki gizemin hayal ettiklerinden çok daha derin olduğunu fark edecekler ve bu gizemi çözmeye çalışacaklar.

Kaynak 1

Kaynak 2