Julia Goldani Telles (The Affair, Bunheads), The Girlfriend Experience’in 3. sezonunun başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Nat Wolff (Room 104, Paper Towns, Death Note), CBS All Access’in yaklaşan dizisi ve Stephen King uyarlaması The Stand‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rapçi/Aktör/Yapımcı kimlikleriyle tanıdığımız 50 Cent, yapımcılarından biri olduğu For Life’ta tekrar eden bir rolle oyuncu olarak da yer alacak.

Kaynak


Geçtiğimiz sezon sonunda son dizisi Lethal Weapon FOX tarafından iptal edilen Damon Wayans, arayı çok açmadan TV’ye geri dönebilir.

ABC, Wayans’ın başrolde yer alacağı Let’s Stay Together isimli bir aile komedisi için çalışmalara başladı. Wayans’ın gerçek hayatına ayna tutacağı söylenen dizide Wayans’ı çocuklarından ve onların çocuklarından kurtulmaya çabalayan ve bu yolda zorlanan bekar bir baba rolünde izleyeceğiz onay alması halinde.

Wayans, My Wife and Kids dizisinde birlikte çalıştığı Don Reo ile birlikte kaleme alacak senaryoyu. İkili ayrıca dizinin yapımcılığını da üstlenecek.

Kaynak


Natalia Cigliuti (Raising the Bar), tekrar eden bir rolle FOX’un 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı yeni diziler arasında yer alan Deputy’nin kadrosuna dahil oldu.

Cigliuti, Brian Van Holt’un karakteri Cade Walker‘ın kamu avukatlığı yapan karısı Teresa karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Linc Hand (Revenge), Paramount Network’ün yaklaşan dizisi 68 Whiskey‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Alexandra Grey, tekrar eden bir rolle Empire’ın 6. ve son sezonunun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Leah Gibson (The Returned, Sacred Lies, Jessica Jones) ve Carl Lundstedt (Cloak & Dagger), tekrar eden rollerle Manifest’in 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Jessica Lowe

Jessica Lowe (Wrecked), Peter Serafinowicz (The Tick), Jamie Demetriou (Four Weddings and a Funeral, Tripped) ve Tony Cavalero (The Righteous Gemstones), tekrar eden rollerle Miracle Workers’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Cornelius Smith Jr. (Scandal), Keeya King ve J. Alphonse Nicholson (Tales), tekrar eden rollerle Netflix’in yaklaşan limitli dizisi Madam C.J. Walker‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Mary Kay Place

Mary Kay Place (Lady Dynamite, Big Love, My So-Called Life) ve Elizabeth Rodriguez (Orange Is the New Black, Power, Fear the Walking Dead), birden fazla bölümle Shameless’ın 10. bölümüne konuk olacaklar.

Elizabeth Rodriguez

Kaynak


Sasha Alexander (Rizzoli & Isles, Dawson’s Creek, Shameless), FBI’ın 2. sezonunun 8 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Tim Matheson (Hart of Dixie, The West Wing), The Goldbergs’in 7. sezonunun 16 Ekim’de yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Josh Malina (Scandal, Big Shots, The West Wing), The Good Doctor’ın 3. sezonunun 14 Ekim’de yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Kaynak