Mike Colter (Evil, Luke Cage, Agent X), Hulu’nun yaklaşan antoloji dizisi Monsterland‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


J.K. Simmons (Counterpart, Growing Up Fisher, Oz) ve Bruce Dern (Mr. Mercedes, Big Love), Goliath’ın 4. ve son sezonunun kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Hadi Tabbal (The Brave), Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector’ın 21 Şubat’ta yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Aunjanue Ellis

Aunjanue Ellis (Quantico, The Book of Negroes, The Mentalist), Roger Cross (Dark Matter, Continuum, Coroner) ve Demore Barnes (American Gods, 12 Monkeys, Waco), Law and Order: SVU‘nun 21. sezonunun 20 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Roger Cross

Demore Barnes

Kaynak


Heather McComb

Heather McComb (Party of Five, Profiler, The Event), Station 19’in 3. sezonunun 20 Şubat’ta yayınlanacak olan 5. bölümüne ve Grey’s Anatomy’nin 16. sezonunun aynı tarihte yayınlanacak olan 14. bölümüne konuk olacak.

Danielle Savre

Bir crossoverın yaşanacağı akşamda Station 19’in söz konusu bölümüne Grey’s Anatomy’den Stefania Spampinato, Grey’s Anatomy’nin söz konusu bölümüne ise Station 19’den Danielle Savre konuk olacak ayrıca.

Stefania Spampinato

Tüm bu isimlere ek olarak Shoshannah Stern‘in (This Close, Supernatural, Weeds) Grey’s Anatomy’nin 13 ve 20 Şubat 2020 tarihli bölümlerine konuk olacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Shoshannah Stern

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3