Janina Gavankar (Sleepy Hollow, The Mysteries of Laura, True Blood), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Echo isimli dramanın kadın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu JJ Bailey‘nin kaleme aldığı dizinin yapımcı kadrosunda Bailey’ye ek olarak John Davis ve John Fox bulunuyor.

Dizi, en yüksek profilli suçları çözmek amacıyla kahramanlarımızı kurbanın vücudunda geçmişe göndermek gibi bir taktik geliştirmiş olan bir dedektifler takımını merkezine alıyor. Kurbanın kimliğine bürünen kahramanlarımız zamana karşı yarışarak suçun gerçekleşmesini önlemeye çalışacaklar.

Gavankar, kendini kanıtlamaya hevesli olan Mel Goodwin isimli bir polis memuruna hayat verecek dizide.

Kaynak


Superstore’un başrol oyuncuları ve yapımcılarından biri olan America Ferrera‘nın devam eden 5. sezonun sonunda diziden ayrılacağı açıklandı.

Dizi, yaklaşık 3 hafta önce 6. sezon onayı almıştı.

Kaynak


Lorraine Toussaint (The Village, Into the Badlands, Rosewood), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Equalizer‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Brandon Scott Jones (The Good Place), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Ghosts‘un kadrosuna katıldı.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizi, BBC One’ın aynı isimli dizisinden uyarlanacak. Joe Port ve Joe Wiseman, dizinin senarist ve yapımcıları olacaklar.

Jones, 18. yüzyılın sonlarında ölmüş olan Isaac isimli bir hayalete hayat verecek dizide.

Kaynak


Akili McDowell (David Makes Man), tekrar eden bir rolle Billions’ın 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ben Schnetzer (The Truth About the Harry Quebert Affair, Happy Town, Pride), FX’in yaklaşan draması Y: The Last Man‘in başrol oyuncusu oldu.

Yorick Brown karakterine hayat verecek olan Schnetzer, Barry Keoghan‘ın yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Kim Bodnia (Killing Eve, Bron/Broen), The Witcher’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Anthony LaPaglia (Riviera, Bad Blood, Without a Trace), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Jefferies‘in kadrosuna katıldı.

LaPaglia, Jim’in yeni boşanan ve akabinde Jim’in misafir evine taşınan babası Trevor karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Gerardo Celasco (How to Get Away with Murder), Ross Butler (13 Reasons Why, Riverdale) ve Erika Alexander (Wu-Tang: An American Saga, Black Lightning, Beyond), Quibi’nin yaklaşan draması Swimming With Sharks‘ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Coby Bell (The Gifted, Burn Notice, Third Watch), The CW’nun 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği Walker isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sophia Bush (One Tree Hill, Chicago P.D., Partners), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Good Sam isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Bir tıp draması olan Good Sam’in senaryosunu Katie Wech kaleme alacak. Ona yapımcı koltuğunda Jennie Snyder Urman ve Joanna Klein eşlik edecek.

Dizi, şöhretli ve kendini beğenmiş patronu Griff komaya girince liderlik görevini kucaklayan, Sam (Bush) isimli, yetenekli bir kalp cerrahını merkezine alacak. Griff’in aynı zamanda Sam’in babası olduğunu ve komadan uyanıp Sam’in başına bela olacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Kaynak


Paul Johansson

Paul Johansson (One Tree Hill, Van Helsing, Highlander: The Raven) ve Logan Pepper (American Housewife), NCIS’in 17. sezonunun 10 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

Logan Pepper

Kaynak


Reina Hardesty

Reina Hardesty (StartUp, Greenhouse Academy, The Flash), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Maverick isimli dramanın başrol oyuncusu oldu. Nandy Martin (The Fosters) ve Zainne Saleh ise kadroda yer alacağı açıklanan diğer iki isim oldular.

Zainne Saleh ve Nandy Martin

Dizinin senaryosunu Merigan Mulhern kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda ona Josh Schwartz, Stephanie Savage, Lis Rowinski, Warren Hsu Leonard ve Larry Teng eşlik edecek. Teng, deneme bölümünün yönetmenliğini üstlenecek aynı zamanda.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Günümüz ABD’si kendini otoriter bir yönetim altında bulur. İşte o söz konusu otoriter ABD başkanının kızı olan Kit karakteri hikayemizin merkez karakteri olacak ve Hardesty tarafından hayat bulacak.

Kit, babasının ahlaklı ve yardımsever biri olduğuna inanarak yetişmiş. Georgetown Üniversitesi’nde öğrenim görmeye başladığı ilk gün ise söz konusu dünya görüşü sert bir şekilde sallanıyor. Gizli Servis ajanlarının dikkatli gözleri altında ve bazı öğrenci arkadaşlarının meydan okuması karşısında zor bir duruma düşen Kit, sadakatinin ailesine mi yoksa büyümekte olan direnişe mi ait olduğuna karar vermek zorunda kalacak. Büyük bir güç ve servete sahip bir ailede yetişen Kit, zeki bir genç kız ve meraklı bir hayalperest olarak dikkat çekiyor.

Martin, Kit’in yeni oda arkadaşı olan Vanessa karakterine hayat verecek. Vannessa, aklındaki şeyleri dile getirmekten çekinmeyen, sert ve akıllı bir genç kız olarak lanse ediliyor.

Saleh ise üniversitede 2. sınıf öğrencisi olan Cara karakterini canlandıracak. Cara, dünyadaki zulümlerin farkında olan, ötekileştirilen, herhangi bir sistemi hackleyebilmek konusundaki yeteneğini korkusuzca hükümete karşı kullanmak üzere savaşmaya hazır olan bir genç kız olarak tarif ediliyor.

Kaynak