Rose McIver (iZombie, Masters of Sex, Once Upon a Time), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Ghosts‘un başrol oyuncularından biri oldu.

McIver, orijinal dizide Charlotte Ritchie‘nin hayat verdiği Alison karakterinin karşılığı olan Samantha karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Jon Seda (Chicago P.D., Chicago Fire, Treme), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi La Brea‘nın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Troian Bellisario (Pretty Little Liars), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Ways & Means isimli dramanın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Christopher Lloyd (Back to the Future film serisi, Stacked, Taxi), NCIS’in 17. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Rumer Willis (Empire, 90210), 9-1-1’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Hailey Kilgore (The Village), Power’ın dizi onayı alan 4 uzantı dizisinden biri olan Power Book III: Raising Kanan‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jeff Pierre (Beyond, Shameless, Once Upon a Time), The CW’nun 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği Walker isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Wesam Keesh (For the People, Awkward), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Echo‘nun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Chelsea Holmes ve Sam Straley (The Kids Are Alright), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan This Country isimli komedinin başrol oyuncuları arasına adlarını yazdırdılar. Kadroda ayrıca Taylor Ortega ve Krystal Smith‘in de yer alacağı açıklandı.

Taylor Ortega

Kaynak


Emayatzy Corinealdi (Hand of God, Ballers, The Red Line), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan At That Age isimli dramanın başrol oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu Carla Banks-Waddles‘ın kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda Waddles’a Malcolm D. Lee ve Debra Martin Chase eşlik edecek.

At That Age, Afrikalı-Amerikalı bir ailenin miraslarını keşfetmesi üzerine bir hikaye sunacak. Cooper ailesinin altın çocuğu felaket gibi bir olaya katlandıktan sonra ailenin 7 üyesi temel bir değişimle karşı karşıya kalacaklar. Hayat değiştiren kararlar alacaklar ve oldukça derin sırlar ortaya çıkacak.

Corinealdi, ailenin avukatlık yapan ortanca evladı Victoria Cooper-Hargrove karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Shannyn Sossamon (Wayward Pines, Sleepy Hollow, Mistresses), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Cleaning Lady isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

La Chica Que Limpia isimli Arjantin dizisinden uyarlanacak olan The Cleaning Lady’nin senaryosunu Miranda Kwok kaleme alacak. Michael Offer, deneme bölümünü yöneten isim olacak. Kwok ve Offer’a yapımcı koltuğunda Melissa Carter ve Shay Mitchell de eşlik edecek.

Dizi, hasta oğlunu tedavi ettirmek için ABD’ye gelen Reyna Salonga (Sossamon) isimli Filipinli bir doktoru merkezine alacak. ABD’de işler onun planladığı gibi gitmeyince mafyanın emrinde temizlikçi olarak çalışmaya başlıyor karakterimiz. Oğlunu kurtarmak için her şeyi yapmaya gönüllü olan Reyna, ahlak sınırlarının ince ipinde yürümeye ve kendisi için doğru nedenlerle yasaları çiğnemeye başlıyor. Nihayetinde yeraltı suç dünyasında kendi yolunu çizip oyunu kendi kurallarıyla oynamaya karar veriyor.

Bu da orijinal dizinin fragmanı:

Kaynak