Azita Ghanizada

Azita Ghanizada (Alphas, Good Trouble) ve Daniel Bonjour (Frequency, iZombie), Magnum P.I.’ın 2. sezonunun 8 Mayıs’ta yayınlanacak olan 19. bölümüne konuk olacaklar. Ian Anthony Dale ise Hawaii Five-0’daki Adam Noshimuri karakteriyle aynı tarihte yayınlanacak olan sezonun 20. ve son bölümüne konuk olacak.

Daniel Bonjour

Ian Anthony Dale

Kaynak


Layla Alizada (Shut Eye, Jane the Virgin, Taken), Seal Team’in 6 Mayıs’ta yayınlanacak olan 3. sezon finaline konuk olacak.

Afgan oyuncu, Shameless, The Riches ve The Red Line gibi dizilerden tanıdığımız Noel Fisher‘ın eşi olarak da biliniyor.

Kaynak


Laura Ceron

ER ve Shameless gibi dizilerden anımsanabilecek Laura Ceron, Station 19’in 14 Mayıs’ta yayınlanacak olan 3. sezon finaline konuk olacak.

Ceron, Jaina Lee Ortiz‘in karakteri Andy Herrera‘nın teyzesi Sandra karakterine hayat verecek. Patricia De Leon (Stumptown, La Quinceañera, Magic City) ise Andy’nin annesi Elena karakteriyle konuk olacak bölüme.

Grey’s Anatomy’den Ellen Pompeo, Caterina Scorsone ve Kim Raver gibi isimlerin de bölümde konuk oyuncu olarak yer alacaklarını belirtelim ayrıca.

Patricia De Leon

Sezonun 7 Mayıs’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne ise Queer as Folk dizisinden hatırlanabilecek Peter Paige ile Mozart in the Jungle dizisinden anımsanabilecek Jennifer Kim konuk olacak.

Jennifer Kim

Kaynak 1

Kaynak 2


Joel Murray

Joel Murray (Dharma & Greg, Mad Men, Shameless, Love & War) ve David Pasquesi (Lodge 49, Veep, The Mob Doctor), The Conners’ın 5 Mayıs’ta yayınlanacak olan 2. sezon finaline konuk olacaklar.

David Pasquesi

Kaynak


Hannah Kasulka

The Exorcist, The Fosters ve Love gibi dizilerden anımsanabilecek Hannah Kasulka, The Rookie’nin 2. sezonunun 3 ve 10 Mayıs 2020 tarihlerinde yayınlanacak olan son iki bölümüne konuk olacak.

Power, Scoundrels ve Wildfire gibi dizilerden anımsanabilecek Greg Serano, sezonun 3 Mayıs’ta yayınlanacak olan 19. bölümüne; Homeland ve 24 dizilerinden anımsanabilecek Hrach Titizian ise 10 Mayıs’taki sezon finaline konuk olacaklar ayrıca.

Greg Serano

Hrach Titizian

Kaynak 1

Kaynak 2


Kaley Ronayne

Kaley Ronayne (Quarry, Gotham, Public Morals) ve Louis Herthum (Westworld, Home Before Dark, What/If), FBI: Most Wanted’ın 5 Mayıs’ta yayınlanacak olan 14. bölümüne konuk olacaklar.

Louis Herthum

Kaynak