Ari Graynor (Bad Teacher, I’m Dying Up Here, Fringe) ve Chris Messina (Sharp Objects, The Mindy Project, The Newsroom), FX’in deneme bölümü onayı verdiği yeni bir komedi dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Henüz ismi belli olmayan dizinin senaryosunu Paul Simms kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda Simms’e M. Blair Breard eşlik edecek. Deneme bölümünün yönetmenliğini ise Jonathan Krisel üstlenecek. Dizi, yaygın bir teknolojik krizden kurtulan bir aileyi merkezine alacak. Graynor, ailenin annesi Rachel; Messina ise ailenin babası Hunt karakterine hayat verecek.

Kaynak


Amy Seimetz (The Killing, Alien: Covenant, Pet Sematary), A Higher Loyalty isimli mini dizinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Dane DeHaan (Chronicle, Life After Beth, The Amazing Spider-Man 2), Apple’ın yaklaşan limitli dizisi Lisey’s Story‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Katrina Lenk (The Village, The Good Fight), tekrar eden bir rolle CBS’in yaklaşan draması Tommy’nin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Peter Facinelli (Nurse Jackie, American Odyssey, Supergirl), Magnum P.I.’ın 2. sezonunun 13 Aralık’ta yayınlanacak olan 11. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Amanda Warren

Amanda Warren (The Purge, The Leftovers, Madam Secretary), Will Chase (Time After Time, Nashville, Smash) ve Ted Sutherland (Rise), FBI’ın 2. sezonunun 17 Aralık’ta yayınlanacak olan 10. bölümüne konuk olacaklar.

Will Chase

Ted Sutherland

Kaynak


Louis Ferreira (Motive, Bad Blood, Stargate Universe), SEAL Team’in 3. sezonunun 11 Aralık’ta yayınlanacak olan 10. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


American Soul‘un 2. sezonunun konuk oyuncu kadrosu açıklandı. Elton John ve James Brown’ın da hayat bulacağı 2. sezonda boy gösterecek konuk oyuncular ve canlandıracakları roller şu şöyle:

*Darius McCrary (Anger Management, Star) – James Brown

*Hudson Thames – Elton John

*Alex Ball (Joey) – Dick Clark

*Tone Bell (Fam, Whitney, Truth Be Told) – Richard Pryor

*Demetria McKinney (Superstition, The Quad) – June Pointer

*London Brown (Ballers) – Bootsy Collins

*D.C. Young Fly – Sly Stone

*Big Boi (The Quad) – George Clinton

*Ledisi – Patti LaBelle

*Melanie Fiona – Chaka Khan

*Yung Joc – Gary Shider

*Christopher B. Duncan (Veronica Mars, Aliens in America, The Jamie Foxx Show) – Ray Bradley

*Kearran Giovanni (Major Crimes, Black Lightning) – Ruby Daniels

Tone Bell

Demetria McKinney

London Brown

Kearran Giovanni

Kaynak