Floriana Lima

Floriana Lima (Supergirl, The Family, The Punisher), Parker Young (Imposters, Suburgatory, Enlisted) ve Sprague Grayden (Low Winter Sun, Jericho, Six Feet Under), A Million Little Things’in 2. sezonunun 5 Mart’ta yayınlanacak olan 16. bölümüne konuk olacaklar.

Parker Young

Sprague Grayden

Kaynak


Pete Davidson (Saturday Night Live), The Rookie’nin 2. sezonuna konuk olacak.

Davidson, Nathan Fillion‘ın karakteri John Nolan’ın yarı kardeşi olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak


Rachael Ancheril

Rachael Ancheril (Mary Kills People, Star Trek: Discovery, The Art of More) ve Katie Uhlmann (My Roommate’s an Escort), Nurses‘ın 2. sezon kadrosuna katıldılar.

İlk sezonunu 9 Mart’ta tamamlayacak olan dizinin 2. sezon çekimleri 2 Mart’ta Toronto’da başlayacakmış.

Kaynak


Miriam Margolyes

Miriam Margolyes (Miss Fisher’s Murder Mysteries, Call the Midwife), Kraliçe Victoria rolüyle The Windsors’ın 3. sezonuna konuk olacak. Ayrıca Julia Deakin (Spaced, Big Bad World) ve Simon Day‘in (Pennyworth, King Gary, Grass) Carole ve Mike Middleton rolleriyle 3. sezonda yer alacakları açıklandı.

Kaynak


Rainn Wilson (Mom, Room 104, Backstrom), Amazon’un yaklaşan dizisi The Power‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Courtney Thorne-Smith (Two and a Half Men, According to Jim, Melrose Place), Mom’ın 7. sezonunun 5 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Kevin Carroll

Kevin Carroll (The Leftovers, Snowfall, Sacred Lies) ve Kara Royster (Youth & Consequences, Faking It, Supernatural), God Friended Me’nin 2. sezonunun 8 Mart’ta yayınlanacak olan 16. bölümüne konuk olacaklar.

Kara Royster

Kaynak


Vicky McClure (Line of Duty, The Replacement, Broadchurch), ITV’nin dizi onayı verdiği Trigger Point isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Daniel Brierley‘nin kaleme alacağı dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Bodyguard ve Line of Duty dizilerinin yaratıcısı olan Jed Mercurio ise dizinin yapımcılarından biri olacak.

Dizinin hikayesi Londra’da geçecek ve Terörle Mücadele Birimi’ne bağlı olarak çalışan bir bomba imha ekibini merkezine alacak.

McClure, Lana Washington isimli eski bir asker olan ve şimdilerde bir bomba imha teknisyeni olarak çalışan, pervasız ve kontrol edilmesi güç bir kadını canlandıracak dizide.

Kaynak