Shiri Appleby (UnReal, Roswell, Life Unexpected), Yvette Nicole Brown (The Odd Couple, Community, The Mayor), Disney+’ın yaklaşan dizisi Big Shot‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Sean Bean (Game of Thrones, World on FireLegends), TNT’nin yaklaşan draması Snowpiercer‘ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Tawny Cypress (The Blacklist: Redemption, Unforgettable, Heroes) ve Jasmin Savoy Brown (For the People, The Leftovers, Will), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Yellowjackets‘ın kadrosuna katıldılar.

Cypress ve Brown, uçak kazasından sağ çıkan kişilerden biri olan Taissa‘nın şimdiki ve 25 yıl önceki versiyonlarına hayat verecekler. 25 yıl önce Yellowjackets takımının yıldız oyuncusu olan Taissa, şimdilerde ise ruhunu siyasete satmış bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak


Corbin Reid

Corbin Reid (Valor, How to Get Away with Murder) ve Andrea Bordeaux (NCIS: Los Angeles), Starz’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Run The World‘ün başrol oyuncuları arasına adlarını yazdırdılar.

Andrea Bordeaux

Kaynak


David Wilmot (The Alienist, Ripper Street, Black Sails), HBO Max’in yaklaşan limitli dizisi Station Eleven‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Nick Sagar (Shadowhunters, Queen of the South), tekrar eden bir rolle Supergirl’ün 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Sagar, Rip Roar karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Julia Garner (Ozark, Dirty John, Waco), Anna Chlumsky (Veep), Katie Lowes (Scandal), Laverne Cox (Orange Is the New Black, Doubt) ve Alexis Floyd (The Bold Type), Netflix’in yaklaşan limitli dizisi Inventing Anna‘nın başrol oyuncuları oldular.

Kaynak


Dave Franco (Scrubs, Easy, Now You See Me film serisi), Quibi’nin yaklaşan komedi dizisi The Now‘ın başrol oyuncusu oldu.

Peter Farrelly, Steve Leff ve Pete Jones tarafından kaleme alınacak olan dizinin konusu kısaca şöyle:

Geçmişinden gelen bir sır geleceğini mahvettiği vakit ana karakterimiz Ed Poole’un (Franco) hayatında bir berraklık anı yaşanır. Hayatını yaşamaya değer kılacak tek şeyin geçmişi unutmak, geleceği boş vermek ve anı yaşamak olduğunun farkına varır.

Kaynak