Seann William Scott (Lethal Weapon, American Pie film serisi, Goon film serisi), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi This Country‘nin başrol oyuncularından biri oldu.

Aynı isimli İngiliz dizisinden uyarlanacak olan dizi, tek kamera yöntemiyle çekilecek. Dizinin senaryosunu Men in Trees’in yaratıcısı olarak tanıdığımız ve Sex and the City, The Big C gibi dizilerde de senaristlik yapmış olan Jenny Bicks kaleme alacak. Deneme bölümünü yöneten isim ise Paul Feig olacak.

Yarı belgesel tarzda çekilecek bir dizi olan This Country’de Peder Joe karakterine hayat verecek Scott.

Kaynak


Teri Polo (The Fosters, Man Up!, Felicity), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi drama dizisi The Big Leap‘in başrol oyuncularından biri oldu.

2014 yılında İngiliz kanallarından Channel 4’da yayınlanan Big Ballet isimli programdan esinlenilerek kaleme alınan bale temalı dizinin senaristi Liz Heldens.

Yakalanan ikinci şanslar, hayallerini takip etmek ve senin olanı geri almak üzerine eğlenceli ve modern bir masal olarak lanse edilen dizide Julia Torrence isimli güzel bir eski balerine hayat verecek Polo. Julia, şimdilerde sosyal medya takıntılı bir anne. Huysuz ergen kızları ve kocası Kevin’dan daha çok Instagram hesabına ilgi gösteren bir kadın olarak lanse ediliyor Julia. The Big Leap için seçmelere katılma şansı gördüğü vakit ise içinde bulunduğu sanatsız yaşımın boşluğunu doldurmaya karar veriyor.

Ser’Darius Blain (Charmed, Jane by Design) ve Raymond Alexander Cham Jr. ise kadroda yer alacağı açıklanan diğer isimler konumunda.

Kaynak


Ana Gasteyer (Suburgatory, People of Earth, Schooled), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi American Auto‘nun başrol oyuncularından biri oldu.

Gasteyer, Payne Motorları’nın CEO’su Katherine Hastings karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Jazz Raycole (The Quad, The Soul Man, Jericho), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Lincoln Lawyer‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


 

Sebastian Chacon (Tales of the City), Amazon’un yaklaşan müzikal draması Daisy Jones & The Six‘in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Brandon J. Dirden (The Americans, The Get Down), For Life’ın 10 Mart’ta yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Vera Cherny

Vera Cherny (StartUp, The Americans, Queen of the South) ve Ariela Barer (Marvel’s RunawaysAtypical), Grey’s Anatomy’nin 16. sezonunun 12 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

Ariela Barer

Kaynak


Betsy Brandt (Life in Pieces, Breaking Bad, The Michael J. Fox Show), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Jefferies‘in kadın başrol oyuncusu oldu.

Daha önce Legit dizisiyle benzer bir işe imza atan komedyen Jim Jefferies‘in kurgusal bir versiyonuna hayat vereceği Jefferies’in senaryosunu Crowded, Hot in Cleveland ve The Client List gibi dizilerin yaratıcısı olarak tanıdığımız Suzanne Martin ile Jim Jefferies birlikte kaleme alacaklar. Sean Hayes, Todd Milliner, Tim Sarkes ve Alex Murray ise bu ikiliye yapımcı koltuğunda eşlik edecekler.

Jim Jefferies

Benzersiz ve sıklıkla münakaşacı bir komedyen olan Jim’in modern hayat ve ilişkiler üzerine eğlenceli hikayesini izleyeceğiz dizide. Brandt, Jim’in en yakın arkadaşı ve aynı zamanda çocuğunun annesi olan Cleo karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Darien Sills-Evans (Superior Donuts, Cosby) ve Mike Lane (American Princess) ise kadroda yer alacağı açıklanan diğer isimler konumunda.

Kaynak 1

Kaynak 2