Lena Headey (Game of Thrones, Terminator: The Sarah Connor Chronicles), Showtime’ın deneme bölümü onayı verdiği, Danimarka dizisi Rita’dan uyarlanacak olan aynı isimli komedi drama dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Dizide Rita karakterine hayat verecek olan Headey, aynı zamanda dizinin yapımcılarından biri olacak.

Kaynak


Natalie Alyn Lind

Natalie Alyn Lind (The Gifted, The Goldbergs, Gotham), Odette Annable (Supergirl, The Astronaut Wives Club, Banshee), Tell Me a Story’nin 2. sezonunun başrol oyuncuları oldular.

Ayrıca Matt Lauria (Kingdom, Parenthood, Friday Night Lights), Ashley Madekwe (Salem, Revenge, Secret Diary of a Call Girl) ve Eka Darville‘in (The Originals, Jessica Jones) de kadrolu oyuncu olarak 2. sezon kadrosunda yer alacağı açıklandı.

Odette Annable

Matt Lauria

Ashley Madekwe

Eka Darville

Güzel ve Çirkin, Uyuyan Güzel ve Sindirella masallarını tema edinecek olan 2. sezonda Annable’ı Uyuyan Güzel masalının modern uyarlamasının ana kahramanı olan Maddie karakterine hayat verirken izleyeceğiz. Lind, Güzel ve Çirkin hikayesindeki ‘Güzel’ tasviri olacak olan Ashley karakterini canlandıracak. Madekwe’yi ise Sindirella hikayesinin ana kahramanı Simone rolüyle izleyeceğiz.

Kaynak 1

Kaynak 2


Greg Grunberg (Heroes, Alias, Felicity), Alison Wright (Sneaky Pete, The Americans), Sarah Gadon (Alias Grace, 11.22.63, True Detective) ve Robin Weigert (Big Little Lies, Deadwood, Dietland), tekrar eden rollerle Castle Rock’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Juliette Lewis (Camping, Secrets and Lies, The Firm), Ryan Kwanten (The Oath, True Blood) ve genç aktris Jordan Alexander, Facebook Watch’ın antoloji formatındaki drama dizisi Sacred Lies‘ın 2. sezonu mahiyetindeki Sacred Lies: The Singing Bones‘un başrol oyuncuları oldular.

Ayrıca Odiseas Georgiadis (Trinkets), Emily Alyn Lind (Revenge, Code Black), Siobhan Williams (Deadly Class, Black Box, UnReal), Antonique Smith (Luke Cage, Shots Fired), Kristin Bauer (True Blood, The Secret Life of the American Teenager, Once Upon a Time) ve Kimiko Glenn‘in (Liza on Demand, The Guest Book, Orange Is the New Black) de tekrar eden rollerle kadroya katıldıkları açıklandı.

Emily Alyn Lind

Siobhan Williams

Antonique Smith

Kristin Bauer

Kimiko Glenn

Kaynak


Stephanie Allynne (One Mississippi, Room 104) ve Brian Michael (Queen Sugar), The L Word’ün uzantı dizisi The L Word: Generation Q‘nun kadrosuna dahil oldular.

Kaynak