Ali Larter (Heroes, Pitch, Legends, Obsessed, Resident Evil film serisi), tekrar eden bir rolle The Rookie’nin 2. sezon kadrosuna katıldı. Ayrıca Lost, Wedding Band, Claws ve Oz dizilerinden tanıdığımız Harold Perrineau’nun da konuk oyuncu olarak 2. sezonda boy göstereceği açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2


Chris Lowell (GLOW, Graves, Enlisted, Veronica Mars), iZombie’nin final bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Meaghan Rath (Hawaii Five-0, Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life, Being Human), Julie Gonzalo (Dallas, Eli Stone, Veronica Mars) ve Staz Nair (Game of Thrones, Humans), Supergirl’ün 5. sezon kadrosuna katıldılar.

Meaghan Rath, hali hazırda gerçek hayattaki erkek kardeşi Jesse Rath tarafından canlandırılan Brainiac-5 karakterinin kadın versiyonuna hayat verecek dizide. Gonzalo ise Acrata/Andrea Rojas karakteriyle karşımıza çıkacak.

Kaynak 1

Kaynak 2


Sendhil Ramamurthy (Heroes, Reverie, Beauty and the Beast (2012)), tekrar eden bir rolle The Flash’ın 6. sezon kadrosuna katıldı.

Ramamurthy, Bloodwork karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Charlie Barnett (Russian Doll, Valor, Secrets and Lies (ABD), Chicago Fire), Arrow’un final sezonunun kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


David Ajala (Nightflyers, Falling Water, Black Box, Supergirl), Star Trek: Discovery’nin 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jeri Ryan

Star Trek evreninin yeni dizisi Star Trek: Picard, eski Star Trek dizilerinden takviyeler yaptı.

Star Trek: Voyager dizisinden Jeri Ryan ile Star Trek: The Next Generation dizisinden Brent Spiner kadroya dahil olurken yine Star Trek: The Next Generation dizisinden Marina Sirtis ve Jonathan Frakes‘in de konuk oyuncu olarak dizide boy gösterecekleri açıklandı.

Kaynak


Room 104’ün 3. sezon fragmanı yayınlandı:

Eylül ayında izleyiciyle buluşacak olan 3. sezonda karşımıza çıkacak bazı isimler şunlar: Luke Wilson (RoadiesEnlightenedOld SchoolThe Royal TenenbaumsVacancy), Christine Woods (Flashforward, Perfect Couples, Man with a PlanAbout a Boy), Mary Mouser (Cobra Kai, Freakish, Body of Proof), Arturo Castro (Broad City, Narcos), Sam Richardson (Veep, Champaign ILL, Detroiters), Dale Dickey (My Name Is Earl, Claws, Vice Principals, True Blood) ve Paul F. Tompkins.

Luke Wilson

Christine Woods

Mary Mouser

Arturo Castro

Sam Richardson

Dale Dickey

Paul F. Tompkins