Billy Burke

Billy Burke (Revolution, Zoo), Netflix’in yaklaşan dizisi Maid‘in kadrosuna katıldı. Ayrıca Tracy Vilar‘ın (Partners, Saved) da kadroya dahil olduğu açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2


Jessica De Gouw

Jessica De Gouw (The Secrets She Keeps, Underground, Dracula) ve Simon Manyonda (The Bay), Pennyworth’ün 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Joshua Jackson

Dr. Death dizisinde oyuncu değişikliği yaşandı. Yaklaşan Peacock dizisinde Jamie Dornan kadrodan ayrılırken yerine Joshua Jackson (The Affair, Dawson’s Creek) dahil oldu.

Kaynak


Linda Lavin (9JKL, Sean Saves the World, Alice), Briga Heelan (Ground Floor, Undateable, Great News), Darryl Stephens, Bernie Kopell (The Love Boat) ve David Anthony Higgins, tekrar eden rollerle CBS’in yaklaşan komedisi B Positive‘in kadrosuna dahil oldular.

Ayrıca Darien Sills-Evans‘ın (Superior Donuts, Treme) tekrar etme potansiyeli bulunan bir rolle diziye konuk olacağı ve pilot bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Izzy G‘nin kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Ashley Park (Emily in Paris, Nightcap), tekrar eden bir rolle Peacock’ın yaklaşan dizisi Girls5eva‘nın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Greta Lee (Russian Doll, Chance) ve Ruairi O’Connor (The Spanish Princess, Delicious), The Morning Show’un 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


The Kominsky Method’un 2. sezonuna tek bölümlüğüne konuk olan Kathleen Turner‘ın dizinin 3. ve son sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Ken Marino (Veronica Mars, The Other Two, Party Down) ve Milan Carter, CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Wilde Things‘in (Eski adıyla: Raised By Wolves) kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Yasha Jackson (Blue Bloods, The Bold Type), tekrar eden bir rolle HBO Max’in yaklaşan dizisi The Flight Attendant‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Adhir Kalyan (Second Chance, Rules of Engagement, Aliens in America), The Goldbergs’in 8. sezonunun 28 Ekim’de yayınlanacak olan 3. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Sheridan Smith (Cleaning Up, Cilla, The Widower), ITV’nin dizi onayı verdiği No Return isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Smith, ailesini Türkiye seyahatine çıkaran ve bu tatilleri kabusa dönüşen Kathy isimli bir anneye hayat verecek dizide. Tatil sırasında yerel bir plaj partisine katılan 16 yaşındaki oğlu tutuklanacak Kathy’nin ve hikaye başlayacak.

4 bölümden oluşacak dizinin senaryosunu Danny Brocklehurst (Brassic, Come Home) kaleme alacak.

Kaynak


Anna Friel (Marcella, American Odyssey, Without You, Pushing Daisies), The Box isimli bir antoloji dizinin başrol oyuncusu oldu.

Detayları gizli tutulan dizide kaçamayacağı bir odada kilitli tutulan Kansas şehri polis dedektifi Sharon Pici karakterine hayat verecek Friel.

Karakter merkezli bir psikolojik gerilim dizisi olarak başlayıp sonrasında doğaüstü korku türüne evrileceği belirtilen dizi, yarımşar saatlik 8 bölümden oluşacak. Adi Hasak (Shades of Blue, Eyewitness), dizinin yürütücüsü ve senaristlerinden biri olacak.

Dizinin çekimlerine 2021 yılının Şubat ayı içerisinde İsveç’in başkenti Stockholm’de başlanması planlanıyor. Dizi, Viaplay’de yayınlanacak.

Kaynak